Блаженніший Святослав провів зустріч зі Сергієм Череватим, генеральним директором Укрінформу

20 червня 2024, 15:50 352

20 червня у Києві, в адміністративному центрі Української Греко-Католицької Церкви, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, зі Сергієм Череватим, генеральним директором Національного інформаційного агентства «Укрінформ».

На початку зустрічі Глава УГКЦ привітав п. Сергія із призначенням на важливу позицію в контексті інформаційної війни, яку разом із реальною війною веде сьогодні росія проти України. Блаженніший Святослав запевнив керівника Укрінформу у всебічній підтримці його роботи. Також він розповів про інформаційні фронти, на яких веде свою боротьбу УГКЦ та закликав до координування зусиль задля поширення правди про війну в Україні, зокрема до Глобального Півдня.

Під час розмови сторони обговорили важливість розвитку в суспільстві інформаційної гігієни, завдяки якій українці будуть здатні успішно протистояти різним інформаційно-психологічним спецопераціям ворога.

Ще однією темою зустрічі стала важливість присутності в українському інформаційному полі церковного, релігійного контенту. Адже в контексті війни люди потребують слова надії, яке гоїть рани. Було стверджено, що українське суспільство, у якому 70 % декларують себе віруючими людьми, має право отримувати церковну, релігійну інформацію не тільки із власних каналів комунікації, але й зі світських.

На згадку про зустріч учасники обмінялися пам’ятними подарунками. Глава УГКЦ, зокрема, подарував очільникові Укрінформу ювілейну медаль, яку було видано з нагоди 250-річчя коронації чудотворної ікони Почаївської Богородиці. Корони благословив папа Климент XIV у вересні 1773 року, а коронацію здійснив владика Сильвестр Рудницький, єпископ Луцький та Острозький.