Блаженніший Святослав привітав брата Іпатія Сеньковського з 50-річчям

15 серпня 2024, 14:10 907

15 серпня, у день Успіння Пресвятої Богородиці, бр. Іпатій Сеньковський, ЧСВВ, відзначає 50-річчя від дня народження. З цієї нагоди ювіляра привітав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Патріарша грамота була зачитана наприкінці Архиєрейської Божественної Літургії у Свято-Успенській унівській лаврі.

Блаженніший Святослав привітав брата Іпатія Сеньковського з 50-річчям

Вітаючи бр. Іпатія, Блаженніший Святослав зазначив, що його вірність Церкві та чернечому станові — це свідчення великої любові до Христа, який покликав ювіляра до Чину святого Василія Великого.

«Уже понад 13 років Ви, вповні відданий Богові чернець, працюєте в Патріаршій курії одним із найближчих моїх співробітників, супроводжуючи мене в душпастирських подорожах Україною і за кордоном, — наголосив Предстоятель і додав: — Сотні тисяч кілометрів доріг холодною зимою і спекотним літом, удень і вночі, стали важливою частиною Вашого життя протягом цих років».

Глава Церкви подякував бр. Іпатієві за служіння, висловивши визнання і похвалу, та уділивши благословення: «Нехай Милосердний Господь віддасть Вам сторицею. Хай Пресвята Богородиця буде Вашою заступницею і помічницею в усіх починаннях на Божу славу та для добра Церкви!».