Для українських дітей у Швеції провели літній християнський табір

3 липня 2023, 13:16 90

З 29 червня по 2 липня 2023 року в мальовничій місцевості Екерьо, що поряд зі Стокгольмом, серед озер та лісів оселилися понад 30 українських дітлахів із різних куточків Швеції. На декілька днів це місце стало маленькою Україною: щодня звучала молитва за мир, перемогу та за наших військових.

Для українських дітей у Швеції провели літній християнський табір

Тема цьогорічного табору — «Ми є спільнота Церкви». Діти вчилися бути дружньою спільнотою Церкви та наслідувати апостолів, які не соромилися визнавати свою віру в Ісуса Христа, хоч би де вони були. Юні українці дізналися, що кожен християнин є невід’ємною частинкою церковної спільноти, а також відкрили для себе чесноту святості як цікаву пригоду любові до ближнього, у якій є багато місця для відпочинку та радості.

Нові знайомства, катехитичні зустрічі, веселі ігри, танці та співи, вечірні молитви — усе це перетворило декілька днів на незабутню подорож, з якої усі діти та дорослі повернулися до своїх домівок із повним серцем вдячності за проведений разом час.

за матеріалами Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії