Душпастир для українців греко-католиків на Кіпрі відвідав Ліван

12 жовтня 2023, 16:20 167

Душпастир для українців-греко-католиків на Кіпрі о. Василь Захарусь відвідав Ліван, де звершив Таїнство Хрещення в базиліці Святого Павла Мелхітської Церкви.

Душпастир для українців греко-католиків на Кіпрі відвідав Ліван

Опісля громада українців Лівану зібралася на Літургію, щоби спільно помолитися та випросити заступництва і покрову Пресвятої Богородиці для українського народу, перемогу над ворогом та настання справедливого миру.

Вірні мали нагоду приступити до Таїнств Сповіді та Причастя, придбати духовну літературу і поспілкуватися.

Священник також зустрівся із працівниками Посольства України в Лівані та представниками Громади українців Лівану.

«Дякую Богові, добродіям Ібрагімові Слейману та Ярині Чижишин, усім присутнім за нагоду зустрітися та спільно помолитися. Нехай Божа милість і Його опіка буде над усіма нами! До нових зустрічей на ліванській землі!» — звернувся до присутніх о. Василь.

за матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ