Екзарх Одеський здійснив пастирський візит на Миколаївщину

10 листопада 2023, 11:10 132

8 листопада в парафії Святого архистратига Михаїла у с. Новомихайлівське Миколаївської області екзарх Одеський Михайло Бубній очолив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди престольного празника.

Екзарх Одеський здійснив пастирський візит на Миколаївщину

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Із владикою співслужили настоятель парафії о. Віктор Давидюк, декан Миколаївський о. Тарас Павлюс, синкел у справах соціального служіння Одеського екзархату о. Василь Колодчин, голова Комісії охорони здоров’я о. Олександр Більський і священники Миколаївського протопресвітеріату.

Під час проповіді владика розповів біблійну історію про святого архистратига Михаїла і початок боротьби між добром та злом. Єпископ зазначив, що ця боротьба точиться і сьогодні, де дуже часто зло маскується, а ми повинні його розрізняти і завжди обирати добро.

На завершення Літургії владика Михайло нагородив єпископськими грамотами активних вірних парафії Святого архистратига Михаїла в с. Новомихайлівське за жертовну працю для розвитку парафії Української Греко-Католицької Церкви на Миколаївщині.

Відтак, настоятель парафії о. Віктор від імені всіх присутніх парафіян привітав владику Михайла з іменинами та висловив вдячність за теплий пастирський візит, молитву і благословення.

На завершення урочистого святкування екзарх Одеський освятив воду й окропив присутніх парафіян і гостей свята.