Італійський клоун Пімпа знову відвідав Донецький екзархат

14 серпня 2024, 16:44 71

До дітей із Донецького екзархату приїхав італійський клоун Пімпа. Мета його візиту — підтримка дітей, які живуть в умовах війни та близько від бойових дій.

Італійський клоун Пімпа знову відвідав Донецький екзархат

Про це повідомляє пресслужба Донецького екзархату.

Спершу він розважав дітей у стінах дитячого простору «Карітас-Запоріжжя», а опісля дарував радісні емоції дітворі на парафії Матері Божої Неустанної Помочі.

Потім Пімпа разом із командою вирушив дарувати радість до Кривого Рогу, а згодом до діток з інвалідністю в Кам’янському та розважив малечу в селищі Вишневе, яка не має змоги приїхати в місто.

Не оминув стороною відомий італійський клоун і дітей у Новодонецьку та Староварварівці Донецької області.

Важливою частиною візиту італійського волонтера до Донецького екзархату УГКЦ стало також навчання, яке стало одним із найбільших у його практиці за такий короткий термін.

За 4 дні анімаційних презентацій італієць провів ще й майстер-класи для волонтерів, які працюватимуть із дітьми та даруватимуть їм позитивні емоції через вистави, фокуси та різні трюки. До цих майстер-класів долучилися також волонтери парафіяльних осередків Карітасу.

Варто додати, що італійський клоун Пімпа (справжнє ім’я — Марко Родарі) вже вдруге відвідав Донецький екзархат і виступив із концертною програмою для дітей, а також дав три майстер-класи для волонтерів Донецького екзархату УГКЦ. Марко є засновником і представником Італійської асоціації клоунів «Щоб небо усміхнулося» («Per Far Sorridere il Cielo»), створеної 2015 року.