Молодь Куритибської архиєпархії святого Івана Хрестителя роздумувала над важливістю молитви

19 вересня 2024, 12:06 54

Нещодавно в Куритибській архиєпархії святого Івана Хрестителя відбулася третя регіональна зустріч на тему «Молитва».

Про це повідомляє пресслужба Куритибської архиєпархії святого Івана Хрестителя.

Понад 170 членів із громад Віри Гуарані, Паулу Фронтін, Понта-Гросса, Дорізон, Маллет, Уніан-да-Віторія, Вісінал Лімоейру, Ріо-Азул та парафії Святої Анни в Куритибі Євхаристійного молодіжного руху (MEJ) зібралися в парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

Під час заходу молодь взяла участь у презентації символів — плодів Божого слова, фундаментальних елементів християнського життя.

Митрополит і архиєпископ Володимир Кувбич очолив Божественну Літургію у співслужінні з парохом парафії Віри Гуарані о. Сергієм Гриневичем та ректором Малої духовної семінарії в Малеті о. Майклом Барбусою.

До того ж владика Володимир пояснив молодим людям молитовні звичаї, наголосив на важливості свідомої, добре виконаної молитви.

Після Літургії для молоді було організовано катехичні заняття, які проводили катехити Андрій Кобернович та с. Аліса, зазначивши, що «молитва — це перша сила надії. Ти молишся, і надія зростає, просувається вперед. Молитва відчиняє двері надії. Надія існує, але своєю молитвою я відчиняю двері».

Також у межах зустрічі було передбачено мистецько-розважальну програму: гаївки, розіграш призів, а також гімнастика, яку проводили с. Аліса і катехит Андрій.

Опісля молодь зі спільноти Пауло Фронтін продемонстрували виставу «Чотири свічки», наголосивши на важливості надії в житті кожної людини. Представники спільноти Віри Гуарані зіграли театральну виставу на тему притчі про доброго самарянина.

На завершення було виконано танець-коровай.