«Моя сила — у Христі»: У Коломиї відбувся Форум молоді Івано-Франківської митрополії УГКЦ

14 жовтня 2024, 13:03 59

12 жовтня в Коломиї відбувся Форум молоді Івано-Франківської митрополії УГКЦ під гаслом «Моя сила — у Христі». Такий захід обʼєднав молодих людей із Франківщини, Коломийщини та Буковини.

Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

На захід зібралося понад 700 осіб, які є учасниками різних церковних спільнот і рухів.

Традиційно, як кожне добре християнське дійство, розпочався форум з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ, у співслужінні з владикою Миколою Семенишином, єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, і чисельно зібраними духівниками молодіжних спільнот, які діють при митрополії.

Звертаючись до молоді під час проповіді, владика Петро найперше подякував за їхню присутність на такому заході. А відтак закликав молодь розважити над тим, чому саме вони сьогодні зібралися в цьому місці.

«Без сумніву, кожного з нас сюди привела віра в нашого Господа Ісуса Христа. І не важливо, яка її якість, а важливо те, що ми тут, у колі християнської молодої родини, намагаємося її зміцнити. Для молодої людини важливо мати біля себе однодумців, щоб так бути більш упевненим у тому, що вона не самотня», — сказав єпископ.

«Дорога молоде, Господь, Церква, Україна чекає твоєї відповіді на унікальний поклик, який кожен чує у своєму житті! Я запрошую вас бути активними у нашому зібранні з радістю та ентузіазмом», — звернувся до присутніх владика Петро.

Опісля Божественної Літургії владика Петро Голіней подякував молоді за їхню присутність на з’їзді та ствердив, що Церква, як і держава, сьогодні покладає велику надію на покоління юних людей, які в особливий спосіб творитимуть та розвиватимуть нашу неньку.

Владика Микола Семенишин передав вітання від архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, а також анонсував, що наступного року такий форум відбуватиметься в Івано-Франківську й закликав долучатися до нього.

Звертаючись до присутніх у святині, о. Роман Демуш, заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді, передав вітання та благословення від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава й ствердив, що Патріарх щиро радіє з таких подій, створених для молоді в різних куточках нашої держави й не тільки.

Окрім того, о. Роман передав вітання від нового голови Патріаршої комісії у справах молоді владики Браяна Байди і ствердив, що молодь — це не тільки «сьогодні» держави й Церкви, а насамперед — Боже.

Насамкінець о. Андрій Квік подякував єпископам, священнослужителям і молоді, які зібралися на таке світле дійство й розповів про подальший розпорядок проведення форуму.

Опісля спільного моління на учасників чекали виступи спікерів і панельні дискусії на різні теми. Завершився захід спільною молитвою серця за участю християнського гурту «Кана».