Пам’ятаємо і молимося: рідні загиблих військових із Броварів у Зарваниці

27 травня 2024, 20:33 141

25 травня рідні загиблих військових із Броварів вирушили в паломницьку поїздку до Зарваниці. Їхню подорож супроводжували отці Олег Панчиняк та Сергій Синовіцький з парафії Трьох святителів м. Бровари.

Пам’ятаємо і молимося: рідні загиблих військових із Броварів у Зарваниці

Про це повідомили на фейсбук сторінці парафії.

Під час подорожі паломники відвідали село Лішня на Тернопільщині, де помолилися панахиду в каплиці-пантеоні героїв АТО, що розташована в мальовничому природному парку Кременецькі гори. Звідти група вирушила до Зарваниці, де помолилася хресну дорогу.

У неділю зранку віряни зі священниками помолилися Літургію, після якої було освячення води та ікон для родин загиблих. По дорозі додому лунали українські пісні, а отці Олег та Сергій ділилися з паломниками роздумами про віру та сповідь.

Ця поїздка стала справжньою відновою для рідних полеглих воїнів. Усі учасники щиро дякують за можливість вшанувати пам’ять своїх близьких та відчути духовну підтримку.