«Пресвята Богородиця наш народ ніколи не покине», — владика Микола Бичок у Джілонгу

16 жовтня 2023, 10:48 147

У неділю, 15 жовтня, парафія Покрову Пресвятої Богородиці у Джілонгу в Австралії святкувала храмовий празник. Святковий день розпочався з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, у співслужінні з о. Юрієм Тиченком, адміністратором храму Покрову Пресвятої Богородиці у Джілонгу, о. Стефаном Сапуном, адміністратором храму Покрову Пресвятої Богородиці у Брізбені, та дияконом Михайлом Жиланом, канцлером єпархії.

На спільне святкування храмового празника прибули і сестри Чину святого Василія Великого з Мельбурна, а також багато парафіян і гостей з інших парафій.

Під час проповіді владика Микола сказав: «У ці дні, коли Україна переживає великі випробування, пов’язані з повномасштабною військовою агресією росії та окупацією частини нашої землі, ми знову прибігаємо до стіп Пресвятої Богородиці, довіряючи українське військо під нездоланний покров нашої небесної Заступниці». Єпископ запевнив, що глибока побожність нашого народу до небесної Матері як своєї Покровительки і Заступниці — це найкраща запорука того, що Пресвята Богородиця наш народ ніколи не покине. А на закінчення додав: «Отож взиваймо сьогодні до Неї: Згадай нас, владичице Діво, Богородице, у своїх молитвах, щоб ми не загинули задля наших великих гріхів. Захорони нас від будь-якого лиха й лютих напастей, бо на Тебе покладаємо надію і, вшановуючи свято Твого покрову, Тебе величаємо».

На завершення Літургії о. Юрій Тиченок, адміністратор храму, висловив щиру вдячність владиці Миколі, о. Стефанові, диякону Михайлові, сестрам василіанкам та усім присутнім за візит і молитовну підтримку.

Після Богослужіння святкування продовжилося у парафіяльному залі Блаженного Миколая Чарнецького за святковим обідом. Цей день був особливим святом віри і спільноти для парафіян Покрову Пресвятої Богородиці у Джілонгу.

за матеріалами Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла