«Тату, я вже священник! Молися за мене…»: у 54 роки диякон Юрій Дроф’як став священником

11 січня 2024, 19:45 134

11 січня 2024 року, у день пам’яті прп. Теодосія, єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир Груца звершив священниче рукоположення диякона Юрія Дроф’яка в Архикатедральному соборі святого Юра.

Про це повідомляє пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Під час проповіді архиєрей пригадав життєву дорогу прп. Теодосія, а також закликав не боятися смерті, а змарнованого життя.

«Сьогодні стаємо учасниками священичого рукоположення нашого співбрата Юрія. Він також переживав свої „пустині“ з багатьма питаннями. Юрій неодноразово був на паломництві в Єрусалимі та багатьох інших місцях. Можливо до кінця не розумів, до чого це все веде. Церква посилає Юрія служити людям у священстві. Сьогодні він отримує частину відповідей на свої питання, якусь частину відповідей дадуть люди, яким покликаний послужити. А решта відповідей отримає, коли вже зустрінеться з св. Теодосієм на лоні Авраама. В будь-якому випадку не варто боятися смерті, а змарнованого життя», — підкреслив архиєрей.

Наприкінці Божественної Літургії новорукоположений о. Юрій звернувся з подячим словом. Священник подякував за цей день Богові, Митрополиту Ігорю та своєму святителю — владиці Володимиру, родині, друзям, священникам, парафіям, але в особливий спосіб своїм батькам:
«Дякую батькам: мамі, що дочекала того дня. Люблю і молюся весь час. Дякую, що плекала християнство в мені з самого дитинства. Дякую татові, який на небі. Тату, я вже священник! Молися за мене…», — сказав о. Юрія Дроф’як.