У Львові відбулася Всецерковна катехитична конференція «Ми — люди Євхаристії»

6 липня 2024, 23:42 183

5–6 липня у Львові відбулася Всецерковна катехитична конференція «Ми — люди Євхаристії». Головною її метою стало відновлення особистої участі в богослужіннях і спільнотного виміру катехитичної діяльності.

У Львові відбулася Всецерковна катехитична конференція «Ми — люди Євхаристії»

Про це повідомляють на сайті Патріаршої катехитичної комісії.

Відкриваючи конференцію, голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ владика Давид Мотюк сказав: «Під час пандемії однією з найважчих речей для мене як єпископа було те, що віряни не могли регулярно приймати Святе Причастя. Це привело мене до нового усвідомлення, що хоча ми й могли молитися і стежити за церковними служіннями онлайн, але те, чого ми справді прагнули було отримати Тіло і Кров Ісуса. Слава Богу, що те, чого ми прагнули під час пандемії, тепер доступне. Ми можемо повернутися до регулярного прийняття Святого Причастя, щонеділі. Те, що було втрачено, тепер знайдено».