У Полтаві пройшов екзархальний рівень катехитичної гри «Що? Де? Коли?»

11 червня 2023, 14:04 67

10 червня в Полтаві пройшов екзархальний рівень катехитичної гри «Що? Де? Коли?». На початку відбулася спільна молитва, під час якої екзарх Харківський владика Василь благословив усіх учасників та побажав їм перемоги.

У Полтаві пройшов екзархальний рівень катехитичної гри «Що? Де? Коли?»

У грі взяли участь дві команди з вікової категорії 10–13 років - «Кмітливі» з м. Харкова (парафія Святого Миколая Чудотворця) і «Дороговказ» з м. Полтави (парафія Пресвятої Тройці).

Крім того, за перемогу змагалися три команди старшої вікової категорії 14–17 років: «Відважні» (м. Харків, парафія Святого Миколая Чудотворця), «Кредо» (м. Полтава, парафія Пресвятої Тройці) та «Янголи добра» (м. Полтава, парафія Всіх святих українського народу).

Під час гри команди показали високий рівень знань і згуртованість.

Перемогу здобули команди «Дороговказ» та «Відважні».

Вітаємо переможців, дякуємо катехитам за підготовку й бажаємо щасливої поїздки на Всеукраїнську гру у м. Львів.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ