У Торуні (Польща) відбулася перша Божественна Літургія в новій церкві на свято Матері Божої Неустанної Помочі

4 липня 2023, 12:18 93

2 липня у м. Торуні (Польща), що належить до Ольштинсько-Гданської єпархії УГКЦ, було звершено першу Божественну Літургію на свято Матері Божої Неустанної Помочі.

«Сьогодні торунська парафія відзначає особливе свято — першу Божественну Літургію в новій церкві, що припала символічно на празник Матері Божої Неустанної Помочі, ікону якої громада вирішила розмістити на іконостасі. Богородиця своїми молитвами благословляла вірян і вимолила це чудо „мати своє“», — повідомляють на офіційному ресурсі єпархії.

за матеріалами Ольштинсько-Гданської єпархії