В Аргентині молитовно відзначили 50-річчя ікони Божої Матері «Двері Милосердя»

19 вересня 2024, 10:47 114

15 вересня під гаслом «50 років віри: Брама Милосердя, ворота надії» відбулася 50-та проща до Ярославської ікони Божої Матері «Двері Милосердя» до храму Святого Юрія УГКЦ у провінції Місіонес (Аргентина).

В Аргентині молитовно відзначили 50-річчя ікони Божої Матері «Двері Милосердя»

Про це повідомляє пресслужба Буенос-Айреської єпархії Покрову Пресвятої Богородиці.

Чудотворну ікону вшановують вірні парафії Верховних апостолів Петра і Павла м. Леандро Н. Алем і прилеглих територій.

П’ятдесят років тому, завдяки клопотанню владики Андрія Сапеляка, об’єднана Ярославщина й окраїни Засяння у Чикаго (США) подарували цей образ громаді в Бельграно, провінція Місіонес. Патріарх Йосиф освятив її в Римі й надіслав тодішньому пароху о. Данилові Новаку.

З 1974 року ікона Божої Матері славиться численним чудами і її широко почитають та вшановують вірні.

Цьогоріч сотні паломників прибули з різних місцевостей, щоби взяти участь у Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив владика Данило Козлинський, єпарх єпархії Покрову Пресвятої Богородиці.

Під час проповіді владика Данило згадав Ісуса як паломника, який ішов до Єрусалимського храму: «Сьогодні ми дбаємо про речі Отця, як тоді Господь відповів своїй Матері. Богородиця, обрала це місце, щоб нагадувати нам про Боже милосердя. Вона сама відчиняє нам двері Божого милосердя, яке охоплює кожного й усі часи».

Наприкінці Божественної Літургії було освячено «поле милосердя», місце для зустрічі з Богом та Пресвятою Богородицею. Під час святкового обіду були представлені художні номери, а опісля відслужено акафіст перед іконою Божої Матері.