В Австралії відбувся благодійний концерт на підтримку України

9 жовтня 2023, 14:02 100

Із благословення владики Миколи Бичка, єпарха Мельбурнського, у м. Перт в Австралії в неділю, 1 жовтня, пройшов благодійний концерт на підтримку України, організований за ініціативи о. Ігоря Головка, синкела духовенства й адміністратора храму Святого Івана Хрестителя. Подія, яка відбулася завдяки ревності та об’єднанню парафіян цього храму, стала символом солідарності й підтримки для українського народу в часи важких випробувань.

В Австралії відбувся благодійний концерт на підтримку України

Отець Ігор пояснив свою ініціативу так: «Моє покликання не дозволяє взяти зброю, але я хотів допомагати Україні та її народу. Так виникла ідея використовувати свої музичні таланти для цієї доброї справи. Тому я виступив на концерті».

Концерт відбувся в парафіяльному залі, де зібралися парафіяни та жителі міста, щоби висловити підтримку Україні. Музичний захід пройшов під гаслом «Мудра справа», і всі зібрані кошти — 1 600 австралійських доларів — були спрямовані на підтримку Патріаршої фундації «Мудра справа».

На сцені виступили відомі місцеві виконавці, а також талановиті аматори, які з великим ентузіазмом долучилися до цього благородного заходу. Музичний репертуар охоплюваа різні жанри: від класичної музики до сучасних хітів. ​​Ведучою була Діана Тепла, а учасниками — Мирослав Ґутей, Максим та Ілля Четвертаки, Анна Каня та о. Ігор Головко, хор «Ехо України», диригент Володимир Лященко, Микола Клименко й Ірина, Маргарита Чижма.

Захід став надзвичайною подією для парафії Святого Івана Хрестителя, де люди могли не лише насолодитися чудовою музикою, а й внести свою лепту в підтримку українського народу під час війни. Всі зібрані кошти допоможуть забезпечити гуманітарну допомогу та підтримку для України в нелегких часах.

Ініціатива о. Ігоря Головка й організованість парафіян храму Святого Івана Хрестителя показали, як сильно може об’єднувати людей важлива справа та як можна спільно допомагати тим, хто потребує цього найбільше.

за матеріалами Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла