В Едмонтонській єпархії відбувся 41-й щорічний єпархіальний з’їзд

22 жовтня 2024, 10:57 29

З 18 по19 жовтня в Едмонтській єпархії відбувся 41-й щорічний єпархіальний з’їзд, куди прибули учасники з парафій з усієї Альберти (Канада).

В Едмонтонській єпархії відбувся 41-й щорічний єпархіальний з’їзд

Про це йдеться на сайті Едмонтської єпархії.

Учась у з’їзді взяли представники Лицарів Колумба, Ліги українських католицьких жінок, Українського католицького братства та молодіжних груп з парафій Едмонтону.

Захід розпочався Службою Божою. Під час проповіді владика Давид Мотюк закликав до єдності та колективного зростання.

Під час заходу учасники обговорили актуальні події в єпархії, тематику сприяння залученню та зростанню парафій. Також були представлені майбутні події та кампанії, спрямовані на активізацію громадської активності та участі у всіх вікових групах.

Метою з’їзду було не лише поінформувати, але й надихнути учасників брати активну участь у парафіяльному житті, сприяючи зростанню та життєздатності Церкви.

Захід також включав спеціалізовані зустрічі різних організацій-учасниць.

Звертаючись до учасників, міністр у справах молоді римо-католицької архидієцезії Едмонтону Аманда Лютес наголосила на «важливості прислухатися до молодих людей, щоб вони могли відігравати свою роль у формуванні майбутнього Церкви».