В Івано-Франківській духовній семінарії розпочався новий навчальний рік

20 серпня 2024, 11:57 99

У понеділок, 19 серпня, брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії після перерви на літні вакації прибули до формаційного закладу, щоб розпочати новий навчальний рік.

В Івано-Франківській духовній семінарії розпочався новий навчальний рік

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської архиєпархії.

Цього дня в семінарійному храмі моління розпочалися з утрені та Божественної Літургії, які очолив ректор семінарії о. Тарас Путько у співслужінні з отцями ректорату.

За словами проповідника, щоб належно сформуватися і стати добрим священником, «ми маємо бути простими, відкритими й щирими перед Богом».

«Ми в особливий спосіб покликані допомагати тим, хто слабший за нас, щоб разом вдосконалюватися та зростати у святості», — додав ректор.

На завершення отець-ректор закликав семінаристів старатися і докладати зусиль задля того, щоб їхнє життя було справжнім прикладом для інших людей.

Після богослужінь семінаристи виконали «Пісню слави заспіваймо», просячи допомоги й заступництва покровителя семінарії священномученика Йосафата на час навчального року та духовної формації.