В Ужгороді відбулася щорічна зустріч голів катехитичних комісій УГКЦ
16–17 червня в Ужгороді пройшла щорічна зустріч голів катехитичних комісій єпархій та екзархатів Української Греко-Католицької Церкви. Учасники зосередилися на розвитку катехитичного служіння, підготовці нових програм і напрацюванні положень щодо діяльності біблійних спільнот та формації їхніх провідників.

Зустріч розпочалася з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Михайло Квятковський, єпископ Нью-Вестмінстерської єпархії УГКЦ, голова Патріаршої катехитичної комісії.
Після богослужіння до учасників звернувся владика Теодор Мацапула, єпископ Мукачівської Греко-Католицької єпархії, який привітав присутніх і наголосив на значенні катехитичного служіння для життя Церкви сьогодні.

Упродовж робочих засідань голови катехитичних комісій обговорили актуальні виклики та здобутки у сфері катехизації, поділилися досвідом і напрацюваннями, а також окреслили перспективи подальшого розвитку цієї ділянки душпастирства.
Окрему увагу було приділено звітам про катехитичну діяльність у єпархіях та екзархатах УГКЦ, плануванню роботи на 2026–2027 навчальний рік, оновленню катехитичних програм і формаційних ініціатив. Серед пріоритетів також — підготовка загальноцерковного проєкту «Пошук Істини — 2027».
Важливою частиною зустрічі стало ознайомлення з досвідом катехитичного служіння Мукачівської Греко-Католицької єпархії, що дало можливість учасникам перейняти добрі практики та обмінятися напрацюваннями для подальшої праці у своїх структурах.












Департамент інформації УГКЦ




