«Ваше жертовне служіння — джерело натхнення для молодих сердець», — Глава УГКЦ із нагоди 75-річчя владики Степана Менька

19 вересня 2024, 07:00 239

Донецький екзарх владика Степан Меньок відзначає 75-річчя від дня народження. Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав екзарха особисто та від імені Синоду Єпископів Церкви.

Блаженніший Святослав наголосив на значимості покликання владики Степана, яке зародилося в час підпілля УГКЦ і принесло численні плоди, що сповнили Божим благословенням вірних. Особливо відзначив жертовне служіння владики під час воєнного лихоліття, яке стало джерелом натхнення для багатьох молодих сердець до монашого і священничого життя.

«Ваш приклад богопосвяченої особи, яка щиро молиться, зберігає вірність Христові та Його святій Церкві, навіть ціною випробувань, надихає молоді серця до монашого і священничого служіння», — сказав Блаженніший Святослав.

«Уповаючи на покров Пресвятої Богородиці, Ви несете людям слово Божественного Євангелія, кормите їх небесною поживою — святими Тілом і Кров’ю Ісуса Христа, який щедро благословляє тих, хто вірний Йому», — додав Предстоятель.

Він також висловив побажання, щоб Господь надалі провадив владику Степана, і щоб час, який ще призначений йому, був мирним і благословенним.

«Прийміть від нас побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви й рідного народу на многії і благії літа!» — завершив привітання Глава УГКЦ.