Відбулася зустріч української молоді на Півночі Німеччини

24 червня 2024, 16:21 130

22 червня на українській парафії Всіх Святих у м. Гамбург відбулася зустріч молоді Північного деканату Німеччини Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії. Така подія пройшла вперше і зібрала 90 молодих осіб.

Відбулася зустріч української молоді на Півночі Німеччини

Про це повідомила пресслужба Апостольського екзархату.

Дійство розпочалося Божественною Літургією, під час якої молодь мала можливість приступити до Таїнства Сповіді. Опісля присутні представники парафій розповіли про життя та діяльність своїх спільнот. А відтак відбулося спілкування, налагодження нових знайомств та обмін досвідом.

Оскільки основна мета цієї зустрічі — глибше пізнати віру, зміцнити стосунки з Богом та знайти відповіді на важливі духовні питання, то наступним кроком стала катехиза на тему «Сенс життя та покликання», яку підготував парох парафії о. Павло Цвьок.

Слова, почуті під час катехизи, були цінним скарбом для кожної молодої людини, яка прибула на зустріч, оскільки зрозуміти своє покликання справа не з найлегших, але, підсумовуючи науку о. Павла, якщо жити своє життя, не заглядаючи в «горщики» ближніх, примножувати таланти, подаровані Богом, та щодня прагнути святості, виконуючи волю Отця, то сенс життя стає очевидним.

Потім відбулася праця у групах, модераторами яких була гамбурзька молодь. А далі були банси, частування козацьким борщем, приготованим на вогнищі, а також гриль від молодіжної гамбурзької спільноти.

Після ситного обіду на учасників чекала музична насолода. Бенд із м. Берлін, на чолі зі своїм священником, запалив сцену молодіжної зустрічі. Музиканти виконали українські народні й естрадні пісні та, звісно, пісні прослави.

А на завершення учасники події помолилися Молебень до Матері Божої.

Наступна зустріч відбудеться 2025 року в м. Берлін.