Владика Михайло Бубній здійснив пастирський візит на парафію Святого Йосафата Кунцевича в Ізмаїлі

14 листопада 2023, 09:04 82

У неділю, 12 листопада, на парафії Святого священномученика Йосафата Кунцевича УГКЦ у м. Ізмаїл Одеської області відбулося урочисте Богослужіння з нагоди престольного празника, яке очолив владика Михайло Бубній, екзарх Одеський.

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Проповідь виголосив о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ. У слові до вірних ієромонах розповів про життя і мученицьку смерть святого священномученика Йосафата і його значення для нашої Церкви, зокрема заначивши, що його мощі спочивають у центральному храмі Католицької Церкви — базиліці Святого Петра в Римі.

На завершення урочистого Богослужіння владика Михайло привітав настоятеля парафії о. Володимира Жука та вірних зі святом. Також єпископ подякував спільноті парафії Непорочного Зачаття ПДМ Римо-Католицької Церкви в м. Ізмаїл за те, що вона радо відчинила двері свого храму для молитви вірним греко-католикам і запевнив її у своїх молитвах.

Відтак, владика Михайло нагородив єпископськими грамотами активних вірних, зокрема представників місцевої влади, за співпрацю в розвитку парафії Святого священномученика Йосафата Кунцевича УГКЦ в Ізмаїлі.

На завершення єпископ склав слова подяки о. Ігнатієві за духовні науки і місії, які той здійснює в Одеському екзархаті. Цього дня розпочалися місії з іконою та мощами святого священномученика Йосафата на парафії УГКЦ у м. Ізмаїл.