«Як добре у важких обставинах життя знати й відчувати, що Хтось є поруч», — владика Микола Бичок у Брізбені

2 жовтня 2023, 20:01 83

У неділю, 1 жовтня, владика Микола Бичок відвідав м. Брізбен, де на парафії Покрову Пресвятої Богородиці відбувся храмовий празник — уперше за новим григоріанським календарем. Владика очолив Божественну Літургію у співслужінні з о. Симоном Цькуєю, протосинкелом Мельбурнської єпархії, та о. Стефаном Сапуном, адміністратором храму Покрову Пресвятої Богородиці.

Під час проповіді владика наголосив на важливості материнського покрову в житті вірних: «Як добре у важких обставинах життя знати і відчувати, що Хтось є поруч, до кого ми можемо прийти зі своїми ранами, страхами, проблемами та кризами». ​​Єпископ зауважив, що в нашому житті завжди є Хтось, хто прийме нас, підтримає та огорне своєю опікою, — це наша небесна Мати, яка сьогодні, завжди і повсякчас заносить молитви за нас перед престолом Всевишнього та покриває своїм Покровом. «Справді, — продовжив владика, — немає нічого кращого й ціннішого для дитини, ніж пригорнутися до маминих грудей і відчути її ніжні обійми. Під покровом Матері Божої ми почуваємося захищеними, безпечними, огорнутими Божою любов’ю та благодаттю».

На завершення Літургії владика Микола висловив подяку о. Стефанові, адміністратору храму, парафіяльній раді й усім вірним за активну підтримку та участь у різних ініціативах храму.

Після Богослужіння вірні й гості зібралися на пікнік у парафіяльному залі, де було спільно відзначено цей особливий день.

Зазначимо, що до події долучилися і два православні священники — о. Микола Сердюк та о. Юрій Федів, який нещодавно прибув з України, щоб замінити у служінні старшого о. Миколу.

Невдовзі після обіду владика разом з о. Симоном та о. Стефаном вирушили на місцеве кладовище, де відслужили Панахиду та вшанували пам’ять чотирьох покійних священників, що служили у Мельбурнській єпархії: о. Константина Тимочка, о. Данила Новака, о. Семена Мигаля та о. Вільяма Лоренса.

за матеріалами Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла