«Якщо Бог буде на першому місці, то все буде на своїх місцях»: Мельбурнський єпарх відвідав табір СУМу в Бакстоні

2 січня 2024, 09:48 77

З 28 по 31 грудня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, брав активну участь у таборі, організованому осередком СУМ Мельбурна в Бакстоні, штат Вікторія (Австралія).

Про це повідомляє пресслужба єпархії.

Перебуваючи в сумівській оселі «Карпати» у Бакстоні, владика мав нагоду зустрітися і поспілкуватися з дітьми та їхніми батьками. Зокрема, увечері 30 грудня єпископ разом із о. Юрієм Тиченоком, головним капеланом СУМ в Австралії, провели зустріч зі старшими учасниками табору. Під час неї молодь та їхні батьки змогли в неформальній атмосфері одержати від духовенства відповіді на найактуальніші для них запитання щодо Церкви і релігії.

31 грудня владика Микола звершив Архиєрейську Божественну Літургію в каплиці, розташованій на території оселі «Карпати». На спільній молитві були присутніми члени різних вікових груп СУМ, а також батьки юнацтва.

У проповіді архиєрей наголосив, як важливо сьогодні пам’ятати про основи Спілки української молоді та її головне гасло «Бог і Україна».

«Ми повинні пам’ятати про те, що це наше коріння, це наш фундамент. Пам’ятати про Бога, тому що це той самий Бог, який сотворив небо і землю; той самий Бог, який прийшов в особі Ісуса Христа для того, щоби спасти цілий світ; той самий Бог, який любить кожного з нас і хоче також, щоб ми були вірні Йому як Він вірний кожному з нас», — наголосив владика Микола.

Наостанок архиєрей заохотив усіх присутніх завжди ставити Бога на перше місце: «Дуже часто ми маємо спокусу поставити Бога на інше місце. Проте дуже важливо пам’ятати, що якщо Бог буде на першому місці, то все буде на своїх місцях».