«Знак солідарності і підтримки України»: У Відні українці мали спільну молитву та зустріч з кардиналом Шенборном

15 листопада 2022, 13:19 93

У cуботу, 12 листопада, у день пам’яті священномученика Йосафата (за григоріанським календарем) і напередодні Всесвітнього дня бідних українська громада взяла участь у богослужінні, яке очолив архиєпископ Віденський кардинал Кристоф Шенборн в римо-католицькому катедральному соборі Відня.

З кардиналом співслужив о. Любомир Дутка, парох Церкви Пресвятої Родини у Відні. Разом з парохом до події долучився церковний хор, віряни та тимчасово переміщені особи з України, які на даний момент проживають у Відні.

У катедрі виступила дівчинка Софія, яка покинула Київ через бомбардування і переїхала з мамою у Відень. Вона роповіла про жахіття війни в Україні, які творить, за її словами, «російський тероризм».

Читайте також: «Вистояти разом»: Звернення католицьких єпископів Австрії щодо війни в Україні

Богослужіння в катедральному храмі столиці Австрії супроводжував український хор церкви Пресвятої Родини під керівництвом Івана Міллєра.

Після молитви, на знак солідарності і підтримки українського народу в час війни, відбулася спільна вечеря українців з кардиналом.

за повідомленням о. Любомира Дутки