Перед початком навчання діти відсвяткували День молоді

3 вересня 2024, 11:11 50

31 серпня на парафії Пресвятої Тройці смт Микулинці відбувся День молоді Микулинецького деканату під назвою «Еммануїл», що означає «З нами Бог».

Перед початком навчання діти відсвяткували День молоді

За повідомленням Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, під час заходу відбулася Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник архиєпархії Теодор Мартинюк.

У проповіді він закликав молодь «не боятися свідчити про свою віру в Бога! Не боятися йти за Христом!». Також благословив присутніх дітей і молодь перед початком нового навчального року і подарував пам’ятний Новий Завіт у сучасному перекладі о. Рафаїла Турконяка.

Для молодих людей провели урок національно-патріотичного виховання, і вони поспілкувалися із заступником голови Молодіжної комісії УГКЦ о. Романом Демушем.

Окрім цього, відбувся футбольний матч між командами вівтарників із смт Дружба та с. Настасів.

Завершилася подія духовно-патріотичним концертом, у якому взяли участь семінарійний гурт, о. Юрій Тихий, квартет священників, а також місцева співачка й авторка власних пісень п. Ольга Монастирська.