У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення храму Пресвятої родини

19 серпня 2024, 19:50 108

Нещодавно в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення храму Пресвятої родини, будівництво якого розпочалося 2020 році.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Святкове Богослужіння очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк. Із ним співслужили єпископи-помічники Теодор Мартинюк і Володимир Фірман та численне духовенство.

Під час Літургії було освячено іконостас, престол і сам храм.

Після Літургії владика Василь висловив вдячність усім, хто долучився до спорудження цієї святині: архітекторам, будівельникам, жертводавцям.

Варто додати, що 26 квітня 2020 року, у Томину неділю, відбулося освячення наріжного каменя під будівництво Вифлиємського храму Пресвятої родини. Це була перша цеглинка у фундаменті майбутньої святині.